Jedinečná webová aplikace pro bar, kuchyň a mobilního číšníka, která spolupracuje s Vaším oblíbeným účetním programem Pohoda, do kterého ihned vkládá doklady a odepisuje položky ze skladu. Při práci s mobilním zařízením pracujete stejně jako na stolním PC. Data jsou sdílená, tedy všichni pracovníci mohou přidávat položky k jednotlivým stolům. 

Pro provoz webové aplikace nepotřebujete dokonce ani připojení k internetu. Hlavní instalace může běžet přímo na Vašem počítači. Jednotlivá zařízení pak mohou komunikovat pomocí Wi-Fi.

Úspory 
Systém lze snadno napojit na účetní program Pohoda, položky skladu zadáváte přímo v Pohodě.

Mobilita
kdykoliv jej můžete mít s sebou. Ať už budete mít provozovnu na míle daleko od Vašeho serveru, vždy hned uvidíte, co se aktuálně prodalo, jak je restaurace zaplněna a mnoho dalšího. Pro provoz mimo lokální síť budete potřebovat připojeník internetu.

Jedinečnost řešení 
je dána webovým rozhraním, které lze ale naimplementovat do mnoha zařízení. Ovládat aplikaci můžete tedy stejně snadno z počítače a jakéhokoliv zařízení s prohlížečem webových stránek.

Naše zásady

 • 1
  Jednoduchost

  Jednoduchost ovládání je pro nás klíčová. Vždy myslíme na jednoduchost ovládání jako na základ. Přehlednost a co nejméně klikání je pro nás prioritou.

 • 2
  Spolehlivost

  Naše řešení je již prověřeno stovkami instalací, což svědčí o stabilitě systému. Naše webová aplikace je určena pro malé a střední provozovny, přitom splňuje přísná kritéria středních a větších firem. 

STÁLE VYLEPŠUJEME

Reference

 • “ Věříme, že toto řešení zjednoduší práci nejen obluze, ale i majitelům a účetním. Díky provázanosti s účetním programem Pohoda je administrace položek a dokladů snadná a rychlá.”
  Mgr. Martin KuchaŘ jednatel společnosti FIRMADAT